Andmekaitse ja privaatsuspoliitika

KrediidiKoguKulu.ee suhtub Sinu privaatsusesse ja isikuandmete kaitsesse täieliku tõsisusega. Selle tagamiseks me ei kogu ja ei salvesta Sinu isikuandmeid.

KÜPSIS e COOKIE

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse sinu brauserisse. Küpsised on võimalik salvestuda arvuti ja nutiseadme brauserisse.

Küpsised liigituvad funktsionaalsuse alusel ja perioodi alusel. Näiteks on olemas alalised küpsised ja ajutised küpsised. 

Ajutine küpsis elimineeritakse automaatselt brauseri sulgemisel. 

Alaline küpsis on pikaajaline. Kui sa küpsiseid ei kustuta, võib alaline küpsis säilida 6-kuud, 12-kuud või rohkem.

KÜPSISTEST KEELDUMINE

Paljudele ei meeldi küpsiste kasutame. Küpsistest on kõigil isikutel õigus keelduda. Ka meile ei meeldi küpsiste kasutamine.  Sellepärast me ei kasuta küpsiseid Krediid Kogukulu veebilehel.Kui Sa soovid keeluda sellest, et Sinu arvutisse või nutiseadmesse küpsiseid salvestatakse, siis saad keelduda küpsistest. Selleks on kaks võimalust. Esiteks ära nõustu uuel veebilehel küpsiste kasutamisega. Teiseks, sul on võimalik oma nutiseade ja arvutiniimoodi seadistada, et see keelaks automaatselt küpsiste salvestamise.  Kui mõni küpsis peaks tahtma salvestuda, siis brauser informeerib sind sellest.
Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestub Sinu brauserisse.

Isikuandmed
Isikuandmed on kõik andmed, mis võimaldavad otseselt või kaudselt Sind tuvastada. Näiteks isikukood või nimi.
Vastutav Töötleja
Küsimuste korral seoses isikuandmete töötlemisega: info@krediidikogukulu.ee